Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.

OPRAVA NA POČKANIE! Volajte: 0917 155 155

SERVISMOBILOV

oprava mobilov a tabletov

Zoznam je prázdny

Zoznam je prázdny

SÚŤAŽ

Vyhrajte Apple Watch pod vianočný stromček

Pripravili sme pre Vás novú súťaž, v ktorej môžete vyhrať hodinky Apple Watch 42 mm, vo farbe pink. Ak sa chcete zapojiť, stačí keď nám pošlete na náš e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. fotografiu odfotenú Vašim telefónom alebo tabletom. Do popisu nám napíšete, akým zariadením ste fotografiu vyhotovili (Napr.: Takto fotí môj Apple iPhone 7) a prečo by Vás práve tento darček potešil alebo či by ste ním niekomu urobili radosť.

Zadanie je jednoduché, Vianoce sa už blížia :)

Súťaž bude prebiehať až do 23.12.2016 Posielajte nám fotky s vianočnou témou, stačí keď odfotíte seba alebo svoju blízku osobu s vianočnou tématikou. Fotku ktorú zverejníme je potrebné nasledovne označiť a stať sa Vy aj Vaši priatelia fanúšikom našej stránky a získať najviac likeov (započítavať sa budú len like od slovenských užívateľov FB, ktorí sú našimi priateľmi). Zapojiť do súťaže sa môžu všetci, ktorí nevyhrali u nás žiadnu cenu v priebehu 1 roka. 

Vyhradzujeme si právo na vymazanie súťažiacich alebo like - ov, ktoré nebudú spĺňať vyššie uvedené pravidlá.