Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.

OPRAVA NA POČKANIE! Volajte: 0917 155 155

SERVISMOBILOV

oprava mobilov a tabletov

Zoznam je prázdny

Zoznam je prázdny

O nás

Servis mobilných telefónov všetkých značiek. Servis mobilov a tabletov, ktorý pracuje na počkanie. Servis, ktorý si poradí s telefónmi a tabletmi HTC, Apple iPhone, iPod, iPad, Nokia, Samsung, Sony Ericsson a BlackBerry.

Špecializujeme sa na poškodené dotykové plochy, lcd, problémy s nabíjaním, výmenu mikrofónov aj reproduktorov, poruchy klávesníc, signálu, výmenu krytu, ale aj na inštaláciu či zálohovanie dát z telefónov a taktiež predaj príslušenstva ako nabíjačky, púzdra, držiaky, batérie atď.

Servis mobilov prevádzkujeme už desať rokov a vieme, čo od nás zákazník očakáva. Preto ako jediný servis na Slovensku vymieňame náhradné diely na počkanie a bez poplatku za diagnostiku (napr. dotykovú plochu s lcd na iPhone za 15 minút a všetky potrebné diely máme vždy skladom). Každý deň sú u nás k dispozícii šiesti servisní technici s dlhoročnými skúsenosťami z autorizovaných servisov (najvyšší level odbornosti v SR level 4+). Aby ste u nás zbytočne dlho nečakali, k dispozícii sú pre vás štyria prijímací technici. Spríjemnenie čakania vám zabezpečí oddychová zóna s časopismi, TV, ... .

Denne nás v našom príjemnom prostredí navštívi až 60 - 70 zákazníkov, ktorým okrem servisu ponúkame predaj nových i použitých telefónov s dvojročnou zárukou. V našej ponuke tiež nájdete luxusné modely Vertu a Tag Heuer. Vďaka ľahko dostupnej polohe a parkovaniu pri predajni nebudete pri návšteve strácať čas blúdením a hľadaním parkoviska.