Táto stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte.

OPRAVA NA POČKANIE! Volajte: 0917 155 155

SERVISMOBILOV

oprava mobilov a tabletov

Zoznam je prázdny

Zoznam je prázdny

Hodinový kuriér online

Ak sa Vám pokazil mobil, tablet alebo počítač a nemáte čas navštíviť náš servis v rámci Bratislavy, pošleme vám hodinového kuriéra.

ZADARMO, do HODINY je Vaše zariadenie u nás!

V ponuke servisných úkonov si nájdite vaše zariadenie a poruchu, ktorú potrebujete opraviť. Kliknite na tlačítko "Dohodnúť opravu", vypíšte všetky potrebné údaje a odošlite objednávku. Akonáhle odošlete objednávku, nám príde informácia o objednávke a my sa Vám ozveme ohľadne overenia údajov. Po overení údajov k Vám pošleme kuriéra, ktorému odovzdáte zariadenie aj s vytlačenou a podpísanou objednávkou (vytlačená objednávka je potrebná na priradenie doručeného zariadenia k správnemu majiteľovi). Hneď ako nám zásielku kuriér doručí, diagnostikujeme chybu Vášho zariadenia a budeme Vás obratom informovať o možnosti opravy a cene. Ak odsúhlasíte opravu, servis a doručenie (v závislosti od poškodenia), bude zákazka zrealizovaná do 3 hodín (doručenie k nám, oprava, doručenie k Vám). Spravíme pre Vás maximum.

Náklady spojené s dopravou, hradíme my!